Červené dámske blúzky bez potlače

Vyberte si kvalitné dámske blúzky bez potlače za rozumné ceny. Nájdete tu dámske blúzky s krátkym rukávom aj dámske blúzky s dlhým rukávom.

Momentálne sa tu nachádzajú 4 rôzne modely - Dámska blúzka, Dámska blúzka s dlhým rukávom, Dámska blúzka Slim fit a Dámska blúzka s dlhým rukávom Slim fit.

Tieto produkty sú k dispozícii v 6 rôznych odtieňoch v skupinách farieb biela, modrá, červená a čierna. Môžete si tiež vybrať celkovo spomedzi 6 veľkostí - od XS, S, M, L, XL až po 2XL.

Dámska blúzka, červená https://img.cisteoblecenie.sk/produkty/main/2017/04/24/damska-bluzka-cervena-0.jpg Dámska blúzka s krátkym rukávom z jemného materiálu tvarovaná pásovými záševkami. V oblasti hrudníka zdobená riasením zvýrazňujúcu dámsku siluetu. S rozhalenkou a dvojdielnym košeľovým golierom. Predné okraje začistené légou. Zapínanie na gombíky s jedným náhradným gombíkom. Tvarovaný dolný okraj. Špecifikácia: 100% bavlna, popelín Gramáž: 120g/m2   14.94
Dámska blúzka s dlhým rukávom, červená https://img.cisteoblecenie.sk/produkty/main/2017/04/24/damska-bluzka-s-dlhym-rukavom-cervena-0.jpg Kvalitná dámska blúzka s 3/4 rukávom z jemného materiálu. Tvarovaná pásovými a prsnými záševkami zvýrazňujúcimi dámsku siluetu. Dvojdielný košeľový golier. Predné okraje začistené légou. Zapínánie na gombíky až ku krku (s jedným náhradným gombíkom). Dolné okraje rukávov všité do vyhrňovanej manžety s ozdobným rázporkom. Tvarovaný dolný okraj. Špecifikácia: 100% bavlna, popelín Gramáž: 125g/m2   17.94