Platba a doprava

Možnosti dopravy

Kuriér SDS Balík na poštu Osobný odber

Kuriér SDS

Balík Vám kuriér donesie až do rúk na zvolenú adresu už na druhý pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. Je to najpohodlnejší spôsob dopravy.

Balík Vám pošleme na vybranú poštu Slovenskej pošty, kde sa poň zastavíte, keď to bude vyhovovať Vám. Neviažete sa na kuriéra a na niektorých poštách si balík môžete vyzdvihnúť aj cez víkend. Balík je na pošte pripravený už na druhý pracovný deň po odoslaní z nášho skladu.

Osobný odber je možný na Němcovej 30 v Košiciah (hneď vedľa areálu Technickej univerzity).

Ako sa k nám dostanete?

 

Možnosti platby

Dobierka Online platba
Online prevod Platba kartou Klasický prevod
Celú sumu za objednaný tovar a doručenie zaplatíte kuriérovi alebo na pošte, keď budete balík preberať.

Po odoslaní objednávky prejdete do platobnej brány TrustPay a odtiaľ do internetového bankovníctva svojej banky. Po prihlásení doň len potvrdíte platbu (údaje potrebné pre platbu budú predvyplnené). Je to veľmi pohodlný spôsob platby.

Zistiť viac

Po odoslaní objednávky prejdete do platobnej brány TrustPay, kde v zabezpečenej zóne zadáte číslo karty, platnosť a CVV kód. Tieto údaje sa k nám nedostanú, nepotrebuejme ich. Zabezpečená platobná brána nám len pošle informáciu, že ste zaplatili a pošleme Vám tovar.

Zistiť viac

Môžete tiež zaplatiť aj klasickým prevodom na náš účet tak, že všetky údaje potrebné pre vykonanie platby sami napíšete v internetovom bankovníctve svojej banky rovnako ako pri posielaní akejkoľvek inej platby.

 

Cenník dopravy a platby

Doprava / platba Dobierka Online platba
Kuriér SDS 3,90€
0,00*
2,94€
0,00*
Balík na poštu 3,90€
0,00*
2,94€
0,00*
Osobný odber nedostupné 0,00€

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny označené hviezdičkou* platia pri objednávkach so sumou za tovar vo výške aspoň 45€ s DPH.