Doručenie do Vianoc garantujeme pri objednávkach prijatých do pondelka 17.12.2018 do 14:00. Objednávky prijaté do stredy 19.12.2018 do 14:00 pravdepodobne stihneme doručiť do Vianoc.

Platba a doprava

Možnosti doručenia

Kuriér DHL Osobný odber

Kuriér Vám balík donesie až priamo do rúk na zvolenú adresu, už na druhý deň po odoslaní z nášho skladu. Je to najpohodlnejší spôsob dopravy.

Balíky doručujeme aj v sobotu.

Ak sa s kuriérom nemôžete stretnúť a prebrať si balík, môže Vám ho kuriér odložiť v niektorom DHL ParcelShope (typicky rôzne predajne), kde si balík vyzdvihnete, keď sa to bude hodiť Vám.

Prezrieť zoznam DHL ParcelShopov 

Osobný odber je možný na Němcovej 30 v Košiciah (hneď vedľa areálu Technickej univerzity).

Ako sa k nám dostanete?

 

Možnosti platby

Dobierka Online platba
Online prevod Platba kartou Klasický prevod

Celú sumu za objednaný tovar a doručenie zaplatíte v hotovosti kuriérovi alebo v DHL ParcelShope, keď si balík budete preberať.

Kuriéri sú vybavení aj platobným terminálom, takže dobierkovú sumu môžete uhradiť aj bankovou platobnou kartou.

Po odoslaní objednávky prejdete do platobnej brány GoPay a odtiaľ do internetového bankovníctva svojej banky. Po prihlásení doň len potvrdíte platbu (údaje potrebné pre platbu budú predvyplnené). Je to veľmi pohodlný spôsob platby.

Po odoslaní objednávky prejdete do platobnej brány GoPay, kde v zabezpečenej zóne zadáte číslo karty, jej platnosť a CVV kód.

Tieto údaje sa k nám nedostanú, nepotrebujeme ich. Zabezpečená platobná brána nám len pošle informáciu, že ste úspešne zaplatili a my Vám pošleme objednaný tovar.

Môžete tiež zaplatiť aj klasickým prevodom na náš účet tak, že všetky údaje potrebné pre vykonanie platby sami napíšete v internetovom bankovníctve svojej banky - rovnako ako pri posielaní akejkoľvek inej platby.

 

Cenník dopravy a platby

Doprava / platba Dobierka Online platba

Kuriér DHL

(doručujeme aj v sobotu, možnosť uhradiť dobierku kartou)

3,90€
0,00*
2,94€
0,00*
Osobný odber nedostupné 0,00€

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny označené hviezdičkou* platia pri objednávkach so sumou za tovar vo výške aspoň 59€ s DPH.

 

 

Tričká, mikiny, polokošele a ďalšie 4+1 zadarmo!

Zistiť viac